OSIEDLE MARINA

Osiedle Marina to nowa inwestycja realizowana w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Nowoczesna bryła i jasna elewacja budynków, przełamana akcentami w stonowanych kolorach oraz przeszklonymi balkonami, to elementy, które nadają Osiedlu Marina wyjątkowej elegancji. Wizualizacje podkreślają detale i otoczenie inwestycji.

OSIEDLE NOWY RUCZAJ

Osiedle Nowy Ruczaj to kompleks budynków mieszkaniowych znajdujący się w Lublinie, zaprojektowany przez firmę GPA (Gurbiel Pracownia Architektoniczna). Naszym zadaniem było przedstawienie projektu z naciskiem na wierne odwzorowanie realizmu i charakteru otoczenia.W tym celu posłużyliśmy się zdjęciami z drona.

OSIEDLE SKALSKIEGO

Inwestycja charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej części miasta, która rozwija się bardzo szybko. Projekt pokazaliśmy w różnych porach dzięki temu wizualizacje wyróżniają się i tworzą oryginalny klimat.

PAGANINIEGO TBV

Paganiniego 23 to niezwykły projekt, wyróżnia go przede wszystkim zwracająca uwagę, wyjątkowa architektura. Jasna, delikatna kolorystyka elewacji oraz przeszklenia podkreślają nowoczesny charakter budynku. W naszych wizualizacjach staraliśmy się stworzyć ciepłą atmosferę i pokazać inwestycję uwzględniając charakter otoczenia.

LUXON

Wizualizacje wnętrz dla firmy Luxon design. Projekt łączy kilka elementów industrialnych, nowoczesnych wraz z ikonami designu w postaci krzeseł Masters, lamp Flos i kinkietów Tolomeo. Przy Tworzeniu wizualizacji kładziemy nacisk na wierne odwzorowanie materiałów i akcesoriów wyposażenia wykorzystując szeroką bazę bibliotek 3D, bądź też modelując poszczególne elementy na podstawie zdjęć/przekrojów producenta

Porozmawiajmy

o Twoim projekcie

NASI KLIENCI

KONTAKT

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyceny i terminów realizacji skontaktuj się z nami.

Marcin Ogorzałek
Czeremchowa 21
20-807 Lublin
NIP: 7123073201